Taşınmadan Önce Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti

Ev, ofis, piyano, antika eşya taşıma, eşya depolama gibi birçok nakliye hizmetinden önce, evden eve nakliye firmalarından ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ederek, eşyalarınızın önceden keşfini sağlayıp nakliye işlemi sırasında ortaya çıkması muhtemel sorunları minimize etmeniz mümkündür.

Taşınma öncesinde ekspretiz hizmetinin faydalarını sizler için aşağıdaki maddelerle özetledik.

En uygun fiyat teklifi
  • Size en uygun fiyat teklifi yapılır: Telefon görüşmelerinde ev, ofis veya antika eşyaların tam olarak tarif edilmesi mümkün değildir. Zira eşyaların hem hacimsel hem de hassasiyet bakımından tarif edilmesi zordur. Bu yüzden eşyalarınızın, uzman ekspertizlerimiz tarafından yerinde görülmesiyle, size en uygun evden eve nakliye fiyat teklifi yapılır.

 

Eşyaya uygun paketleme malzemesi seçimi
  • Uygun paketleme malzemeleri belirlenir: Bazı eşyaların hammaddesine göre kullanılacak paketleme malzemesinin türü farklılık gösterebilir. Bunun daha önceden tespiti için ekspertiz hizmeti faydalıdır.

 

 

 

 

Taşıma yapılacak cadde ya da sokak uygunluğu
  • Binanızın nakliye aracına uygunluğu kontrol edilir: Taşınmanın yapılacağı binaya, taşıma aracının yanaşıp yanaşamayacağı kontrol edilir. Binanızın bulunduğu konum işlek veya trafiğe kapalı bir caddeyse, bunun için gerekli izinlerin önceden alınması sağlanır. Dıştan kurulmalı asansörlü taşımacılık hizmetinden faydalanmak istiyorsanız, önceden keşfin kesinlikle yapılması gerekir.