Piyano Taşıma

Uzman piyano taşıma ekibimizle İstanbul’un her yerinde 7/24 saat hizmet vermekteyiz. İster kuyruklu ister duvar piyanosu olsun, tüm marka ve model piyanolarınız özel yapım paketleme malzemelerimizle sarılıp uygun ekipmanla taşınır.

Piyano nakliyesi ve piyano taşıma fiyatları hakkında daha fazla bilgi almak için iletişim sayfasından ya da sayfanın en altında yer alan iletişim bilgilerinden bize ulaşabilirsiniz.


Piyano taşıma hizmeti almak için yukarıdaki telefonlardan bize ulaşabilirsiniz.

Hem iç mekanizmaları hem de dış kısımları hassas olduğu için paketlenmesi ve taşınmasının deneyimli bir ekip tarafından yapılması gerekmektedir.

Piyano paketlenmesi
Piyano söküldükten sonra piyano taşıması için özel yapılmış kızak üzerinde birkaç kat battaniyeyle sarılarak güvenliği sağlanır. Aşağıdaki videodan görsel olarak piyano taşıma öncesi hazırlık işlemlerini izleyebilirsiniz.

Ucuza Ev Taşımak İçin 3 Öneri

Ucuza ev taşıtmanın yollarını merak eden pek çok insan olduğuna eminiz. İstanbul, Ankara gibi büyükşehirlerde toplu taşıma ile bir yerden başka yere gitmek bile yeterince pahalıyken eşyaları taşıtmak pek kolay bir iş değil.

Özellikle öğrenci veya asgari ücretli yurttaşlar için büyük sorun teşkil eden şehir içi eşya taşıma ücretleri konusunda yol göstermeyi düşündük. Bu yüzden bu yazımızda herhangi bir ticari kaygı gütmeden yol gösterici bilgiler sunmaya çalıştık. Siz de ucuza eşya taşıtmanın yollarını arıyorsanız, aşağıdaki önerilerimize bakabilirsiniz. Okumaya devam et “Ucuza Ev Taşımak İçin 3 Öneri”

Taşınmadan Önce Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti

Ev, ofis, piyano, antika eşya taşıma, eşya depolama gibi birçok nakliye hizmetinden önce, evden eve nakliye firmalarından ücretsiz ekspertiz hizmeti talep ederek, eşyalarınızın önceden keşfini sağlayıp nakliye işlemi sırasında ortaya çıkması muhtemel sorunları minimize etmeniz mümkündür.

Taşınma öncesinde ekspretiz hizmetinin faydalarını sizler için aşağıdaki maddelerle özetledik. Okumaya devam et “Taşınmadan Önce Ücretsiz Ekspretiz Hizmeti”

Kadıköy evden eve nakliyat hizmetleri

İstanbul’un her yerine olduğu gibi Kadıköy‘de de profesyonel evden eve nakliyat hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz iletişim departmanımıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Ayrıca, 2017 yılı itibariyle, Kadıköy’de 120 m² için kiralık konut fiyatları 2,200 TL ile 3,600 TL arasında, satılık konut fiyatları ise 660,000 TL ile 1,150,000  TL arasında değişmektedir.

Sizin için flickr’dan derlediğimiz Kadıköy ile ilgili birkaç şahane fotoğrafa göz atabilirsiniz:

çok uzakta..

Moda İskelesi

boğa

 

Sık sık evden eve nakliyat hizmeti verdiğimiz Kadıköy‘ün mahalle ve semtleri:

Acıbadem, Bostancı, Caddebostan, Erenköy, Fenerbahçe, Feneryolu, Göztepe, Koşuyolu, Kozyatağı, Sahrayıcedid, Suadiye, Bahariye, Çiftehavuzlar, Haydarpaşa, Kalamış, Kızıltoprak, Moda, Selamiçeşme, Şenesenevler, Yeldeğirmeni, Ziverbey

Kentsel dönüşüm dolayısıyla evden eve nakliyat

Özellikle son senelerde hızla artan kentsel dönüşüm alanları dolayısıyla pek çok insan yaşam alanlarından bir süreliğine ya da tamamen ayrılmak zorunda kalıyor ve kentsel dönüşüm konusunda en büyük pastaya sahip olan kent hiç kuşkusuz İstanbul’dur.

Dolayısıyla İstanbul’da ev taşıma işlerinde büyük bir oranda artış hissedilmektedir. Kentsel dönüşümün yoğun olduğu İstanbul’da evden eve nakliyat fiyatları da artan bu talep karşısında oldukça uygun rakamlarda seyrediyor.

Dilerseniz yazımıza kentsel dönüşümdeki bir kaç önemli noktayı paylaşarak devam edelim:

  • Kentsel dönüşüm süresince devletin kiracılara yaptığı kira yardımı 600 TL’yi geçmez. Geri kalan ücret müteahitler, yani inşaat firmaları tarafından sağlanmaktadır.
  • Kira yardımının 5 aylık bedeli, taşınma masrafları da eklenerek peşin ödenebilir.
  • Kira yardımı ile ilgili daha fazla bilgi için tıklayınız.
  • 2016 yılı için il bazlı kira yardımı tutarları tablosu için tıklayınız.

 

İstanbul’da kentsel dönüşümün en çok rastlandığı bazı semtler: Göztepe, Bostancı, Üsküdar, Beşiktaş, Ataşehir, Maltepe, Kadıköy

Acıbadem evden eve nakliyat hizmetleri

İstanbul’un her yerinde olduğu gibi Acıbadem semtine de profesyonel ev taşıma hizmeti sunmaktayız. Dilerseniz iletişim departmanımıza en kısa sürede ulaşabilirsiniz. Kadıköy’deki konutların kiralık ve satılık fiyatlarını öğrenmek için Kadıköy nakliyat yazımızı okumanızı öneririz.

Ayrıca aşağıda sizin için flickr’dan derlediğimiz Acıbadem ile ilgili birkaç şahane fotoğrafa da göz atabilirsiniz:

home sweet home

Istanbul

Ev taşıma işlemi çocuklarınızı etkilemesin

Yeni yaşam alanlarına ev taşınması sonrasında en büyük adaptasyon zorluğunu çocuklar çeker. Çoğunlukla çocuklara danışmadan verilen taşınma kararının çocuklar üzerinde olumsuz etkiler bırakmaması için aşağıda sıralanmış önerileri gözden geçirin.

  • İlk olarak çocuklarınızın taşınma konusundaki her türlü sorusuna dürüstçe cevaplar verin: Çoğu çocuk yeni okulu, komşuları ve semti hakkında bir şeyler bilmek ister ve bu konuda sorular sorabilir. Hatta “Neden taşınıyoruz?“, “Yeni arkadaşlar edinebilecek miyim?” gibi zor sorular da sorabilirler. Bu tür sorulara tercihen olumlu cevaplar vererek çocuklarınıza ev taşıma işleminin normal bir prosedür olduğu belirtilmelidir. Ayrıca cevaplarınızı yüzeysel değil, olabildiğince detaylı bir şekilde açıklayınız.
  • Çocuklarınızın arkadaşlarıyla vedalaşmasına imkan sağlayın.
  • Çocuğunuzun yeni odasının duvar rengi, mobilya düzeni gibi detaylarda söz sahibi olmasına öncelik verin.